Savun Hukuk Bürosu

Avukat Veli SAVUN tarafından kurulmuş hukuk ve danışmanlık bürosudur.

Marmara Hukuk Fakültesi mezunu Av. Veli SAVUN, ekibine alanında uzman avukatlar dahil ederek her geçen gün müvekkillerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalar yürütmektedir.

Savun Hukuk & Danışmanlık

Dahil olduğunuz davalar hakkında danışmanlık almak yaşanması muhtemel mağduriyetlerin engellenmesi açısından oldukça önemlidir. Unutulmamalıdır ki her dosya kendi şartları açısından değerlendirilmeli ve buna uygun savunma stratejileri geliştirilmelidir. Avukat Veli SAVUN tarafından kurulmuş olan Savun Hukuk & Danışmanlık, müvekkillerini en iyi şekilde temsil etmekte ve sürdürülebilir avukat & müvekkil ilişkileri kurmaktadır.

Kişiye Özel Savunma

Hukuk bürosu olarak bizim için her müvekkil ve dava farklı açılardan özel olarak incelenir. Uygun savunma hazırlığı yapılarak müvekkillerimiz en iyi şekilde savunulmaktadır.

Ulaşılabilir

Savun Hukuk Bürosu bünyesinde bulunan, alanlarında deneyimli ve uzman avukatlarımıza, en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yargılama süreçlerinde zaman oldukça önemli bir unsurdur.

Sürdürülebilir

Müvekkillerimizi bir “müşteri” olarak görmekten ziyade “mağdur” olarak görerek, mağduriyetlerinin giderilmesi hususunda anlayış çerçevesinde sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

5/5 - (5 votes)